לקראת הערב הגדול: כך תבחר חליפת חתן בסטייל

March 27 2022Oded B

אתה עומד להינשא לבחירת ליבך, והמחשבה על היום הגדול לא פוסקת. השאלה “מה ללבוש” בוודאי מעסיקה אותך. במאמר זה תוכל לקבל מידע כיצד מומלץ להסדיר את חליפת החלומות שלך, זו שתיתן קונטרה לשמלה של אשתך לעתיד, ובה תוכל לעשות שימוש גם באירועי מפתח ובפגישות עסקיות חשובות.

ההמלצה – תקנה את החליפה, ואל תשכור

השכרת חליפות חתן היא בהחלט אופציה, אבל לא הטובה מבין השתיים. רכישת החליפות תספק לך את היתרון ב- ה”א הידיעה: היא תהיה 100% מותאמת עבורך, מעוצבת על ידך וכזו שניתן להרגיש בה בנוח מבחינה פיזית. חליפות חתן מושכרות אינן “תוכנית כבקשתך” אלא סט מוכן, שפשרות רבות נעשות בו, ואפילו פשרות לגבי המידות המדויקות של בטנך וגפייך. בשונה משמלות כלה, אלו פריטי ביגוד שלא ישברו לך את המאזן החודשי, ולכן מאד מומלץ לרכוש אותם.

הרכישה – בסלון חתנים מקצועי

בשונה מחנויות בגדי שרד בקניונים וברשתות השיווק, סלון חתנים הוא מוסד שייעודו הוא עיצוב מקורי ואישי של חליפות חתן. שם, תוכלו להתאים לעצמכם את החליפות המושלמות מבחינת נראות. לא פחות חשובה מכך היא ההתאמה של החליפה לשמלת הכלה שלה האשה ולתפאורה הכללית. את כל אלו ייקחו עובדי ויועצי הסלון במלוא הרצינות ויעצבו עבורך חליפה מהחלומות, בהתאם לדרישותיך.

התאמה מושלמת לאקלים הישראלי

האקלים הישראלי מאד מתעתע, זאת כולנו כבר יודעים. יכול להיות יום גשום שהוא חם מבחינת טמפרטורות, או יום קר ורווי רוחות, אך יבש מבחינת משקעים. מה שחשוב באקלים הפכפך שכזה הוא להבטיח את נוחותן של חליפות חתן ועל החליפה להיות חמימה מחד ונושמת מאידך, כזו שתאפשר אווריריות גם כשהחפתים סגורים והחגורות מהודקות.

התאמת פרטי הנעלה לחליפה

בסלון חתנים לא מסתפקים רק בעיצוב חליפות חתן, אלא גם בגיבוש מתווה של נעלי אלגנט מפוארות שיתאימו להן. בדרך זו תוכלו להיראות כמו דוגמנים של ממש, אשר יהוו את מסמר הערב בחתונה הקרבה ובאה. כמובן שפריטי ההנעלה של סלון חתנים נחשבים מאווררים מאד, מותאמים גם לאקלים חם וחשוב לא פחות – עמידים לגשם ממש כמו מגפיים טובות. בדרך זו אתם נהנים מכל היתרונות העיצוביים והתפעוליים כאחד.

הוספת פרטי עינוב לחליפה

עניבה רגילה בצורת עמודה, או עניבת פפיון המחוברת לצווארון – במגוון רחב של עיצובים. פרטי העינוב משלימים את מבנה החליפה ומספקים לה את הליטוש האחרון. חשוב להתאים אותם לעיצוב הקיים של החליפה והטוב ביותר הוא לבחור זאת יחד איתה, באותו מעמד, על מנת לגבש את העיצוב הכי מוצלח שניתן. רצוי לבחור פריטים אלה אחרונים בשלבי תכנון חליפות חתן, כולל לאחר בחירת הנעליים, על מנת ליצור קו קדמי המפואר לחליפה, עם כל יתר הנדבכים מתאימים עבורו. באופן זה תוכלו לספק לעצמכם את המראה המושלם כחתנים וליהנות מחליפה בה ניתן יהיה לעשות שימוש עתידי בפגישות חשובות ובאירועים עסקיים שונים.

Share: