התאמת עגילים למבנה הפנים

January 27 2022doritr

כמעט כל אישה אוהבת לענוד תכשיטים. התכשיטים מייפים את האישה ומשדרגים לחלוטין כל לוק. אחד מסוגי התכשיטים הפופולאריים ביותר עבור נשים הוא ללא ספק עגילים. כיום ניתן למצוא היצע רחב של עגילים שכל אישה יכולה לבחור מהם את העגילים המושלמים עבורה. התאמת עגילים צריכה להיות בהתאם לסגנון הלבוש, בהתאם לגוון העור של האישה, בהתאם לאופנה ולטרנדים השונים וכמובן שבהתאם למבנה הפנים שלה. במאמר הבא תקבלו את כל המידע אודות התאמת עגילים למבנה הפנים הספציפי של כל אישה.

התאמת עגילים למבנה פנים עגול

נשים שיש להן מבנה פנים מעוגל צריכות להקפיד לבחור עגילים מאורכים אשר לא מוסיפים להן עוד רוחב לפנים. גם עגילים שיש להם צורה צרה או אובלית יעניקו את המראה הרצוי של הארכת הפנים. אם את מעוניינת להדגיש את מראה הפנים המעוגל שלך, תוכלי לבחור בעגילי יהלומים צמודים לאוזן שיעניקו לכם מראה תמים וילדותי. עגילים עגולים אשר תלויים קרוב מדי לאוזן וגם עגילי חישוקי גדולים פחות מתאימים למבנה פנים עגול וכדאי לקחת את זה בחשבון.

התאמת עגילים למבנה פנים רזה ומאורך

לאישה שיש מבנה פנים מאורך ורזה, כדאי להעניק נפח למראה הפנים, ועל כן פחות מומלץ להן לענוד עגילים צמודים לאוזן או עגילי חישוק קטנים, אלא עליהן לענוד תכשיטים שישברו את המבנה המוארך שלהן וירככו את תווי הפנים שלהן, ועל כן כדאי להן לענוד עגילים גדולים ועגולים ועוד.

התאמת עגילים בהתאם לצבע השיער

לנשים בעלות שיער בלונדיני או בגוון זהוב, מומלץ לענוד עגילים שמכילים אבנים צבעוניות או כהות כך שלא ייבלעו בצבע השיער או כדי שידגישו את העיניים. מומלץ מאוד שלא לענוד עגילים עם אבנים צהובות, שכן הם לא יראו טוב והם יגרמו לפנים של האישה להראות חיוורות. לנשים בעלות שיער כהה או שחור מומלץ לענוד תכשיטים עם אבנים צבעוניות וכדאי להן לוותר על עגילים שמכילים אבנים שחורות שייבלעו להן בצבע השיער.

התאמת עגילים לתסרוקת

אם את אוהבת להסתובב עם שיער פזור, כדאי מאוד שתבחרי בעגילי שנדליר או עגילי חישוק אשר יראו היטב מבעד לשיער שלך. אם מתחשק לך לוק עם מראה שיער פרוע יותר, העגילים שיתאימו הם דווקא עגילים צמודים לאוזן. אם את הולכת עם שיער אסוף, עגילים צמודים לאוזן שמכילים פנינה, יהלום או אבן יפה כלשהי יכולים להעניק לך מראה אצילי.

כיצד בוחרים עגילים?

חשוב מאוד להבין שמלבד ההתאמה של העגילים למבנה הפנים, כאשר מעוניינים לרכוש עגילים יש להקפיד על איכות העגיל, על חומר הגלם שממנו הוא עשוי ועל העיצוב של העגיל. ישנם עגילים בסגנון יותר מודרני ומנגד ישנם עגילים בסגנון יותר כפרי ואצילי, סגנון ויטנג’ ועוד. כדאי מאוד לשים את הדגש גם על הטעם האישי של כל אישה ועל הסגנון שלה.

Share: