איך להתאים נעליים לבגדים בצורה הטובה ביותר

January 25 2022doritr

כל אישה יודעת שחשוב מאוד שהיא תתאים את הבגד למבנה הגוף שלה, את התסרוקת שלה למבנה הפנים, את האיפור שלה לסוג העור ועוד. אין ספק שהתאמה נכונה של ביגוד, איפור ותסרוקת, מעניקים לכל אישה את המראה הטוב ביותר. יחד עם זאת, ישנו תחום שאותו לעיתים מזניחים והוא התאמת הנעליים לבגדים. חשוב מאוד לדעת כי בכדי ליצור הרמוניה שלמה במראה, יש להקפיד גם על התאמה של נעליים לביגוד. במאמר הבא תקבלו כמה טיפים שיסייעו לכם בהתאמת הנעליים לכל בגד בצורה הטובה ביותר.

איך להתאים נעליים לבגדים בצורה הטובה ביותר

התאמה נכונה של נעליים לקבלת פרופורציות נכונות של הגוף

לכל אחד מאיתנו יש מטרות מסוימות ובלתי רשמיות בלבוש, אשר בדרך כלל נועדו להדגיש חלקים מסוימים בגוף או לכל הפחות לצמצם את הדגש על חלקים אחרים. המטרות הללו צריכות להילקח בחשבון גם כאשר בוחרים נעליים ומתאימים אותם לבגדים. המטרה בכל הנוגע לבחירת נעלי נשים היא להעניק את הרושם של רגליים ארוכות וצרות יותר. הנה כמה טיפים שיסייעו לכן לעשות זאת:

הדרך הטובה ביותר להצר משהו היא להעמיד משהו רחב יותר לידו, ועל כן אם המטרה שלך היא להצר את הרגליים, עליך למצוא נעליים שמאריכות אותן. אם המטרה שלך להאריך את הרגליים עליך ליצור אשליה של רגליים צרות יחסית.

מעבר לכך, המראה כולו צריך להיות מאוזן, ועל כן חלק אחד בגוף לא צריך להיות צר מדי, רחב מדי או ארוך מדי.

כיצד מתאימים נעליים למכנסיים לעומת שמלה?

אם את לובשת שמלה, בדקי עד כמה היא רחבה ביחס לרגליים ועד כמה היא חושפת את הירך או השוק. ככל ששולי השמלה יהיו רחבים יותר ביחס לרגליים כך ניתן לבחור בנעליים רחבות יותר ביחס לרגליים, אך ככל שהשמלה ארוכה יותר כך יהיה צורך לבחור בנעליים צרות יותר. לעומת זאת, מכנסיים בדרך כלל שומרים על המראה של הרגל, ולכן גם אם הם לא מאוד צמודים, ניתן לבחור בנעליים רחובות יחסית כגון חצי מגף רב, נעל עם סיומת עגולה ורחבה ועוד.

כאשר מדובר על מגפונים לנשים שמתאימים לחורף ובנעלי חורף בכלל, אם לובשים סקיני ג’ינס או חצאית מידי שמתחתיה יש גרביון, הרגל כבר מוצרת על ידי המכנס או הגרביון ועל כן במקרה הזה ניתן לנעול גם מגפיים רחבים באופן יחסי.

התאמת צבעי נעליים לבגדים

לא מעט נשים תוהות כיצד להתאים את צבע הנעליים לצבע הבגד. אם את לובשת שמלה אדומה או שחורה לדוגמא, דווקא צבעים מנוגדים של נעל יתאימו שכן הם יאזנו את המראה. נעליים חרדליות או צהובות יתאימו מאוד לשמלה שחורה וניתן לשלב עם השמלה השחורה פריט כלשהו נוסף בצבע הנעליים, כגון שרשרת חרדל או חגורה באותו צבע. לשמלה אדומה דווקא יתאימו נעליים שחורות. מאחר וישנן גזרות רבות של נעליים לנשים חשוב מאוד להתאים את הנעל המתאימה במידה המתאימה. ככלל ניתן לומר שכאשר מתאימים נעל לבגד, חשוב לקחת בחשבון גם אם מדובר על נעל שמטרתה היא לשמש להליכה מרובה ולעמידה ממושכת ולהקפיד גם על נוחות הנעל במקביל למראה שלה, לעיצוב שלה ולהתאמה שלה לבגדים.

Share: