יום נישואין מתקרב? 3 טיפים לתכנון יום נישואין

February 03 2022doritr

כולנו מכירים את התחושה שמגיעה מתאריך משמח שהולך ומתקרב. יום נישואין הוא אחד התאריכים המשמחים ביותר שנחגגים בשנה, בעיקר כי חולקים אותו עם אדם נוסף וחשוב: בן או בת הזוג שלכם. לא משנה אם אתם נשואים שנים בודדות או אולי כבר כמה עשורים – זהו היום שבו אתם צריכים להראות את האהבה וההערכה שלכם לבן או בת הזוג, ולציין את הדרך המשותפת שעברתם. אם אתם מחפשים דרכים יצירתיות ומרגשות לחגוג את יום הנישואין שלכם, במאמר זה תוכלו למצוא עצות וטיפים כדי לתכנן את היום המושלם.

יום נישואין מתקרב? 3 טיפים לתכנון יום נישואין

איך לתכנן יום נישואין מוצלח

יש שלוש דרכים לוודא שיום הנישואין שלכם יוכתר כהצלחה.

הדרך הראשונה היא לחשוב על בן או בת הזוג שלכם – מה הם אוהבים? מה ישמח אותם? האם הם עובדים קשה לאחרונה, וציינו שהם רוצים לצאת לחופשה? אם כן, יכול להיות שסוף שבוע באילת או צימרים בצפון הם הרעיון הכי מוצלח עבורכם.

אולי יש תחביב שהם שיתפו אתכם בו, משהו שהם רוצים להשתפר בו או להרחיב את הידע שלהם בו. במקרה כזה תוכלו להזמין עבורם שיעור פרטי או סדנא בנושא, רצוי משהו משותף שתוכלו לעשות יחד. 

דרך נוספת להבטיח יום נישואין מוצלח היא לדאוג שמה שתעשו יחד יהיה חווייתי. לא משנה אם אתם טיפוסים של יום ספא או של טיול טרקטורונים, בילוי זמן איכות יחד הוא דבר שחשוב לכל זוג, ויזכיר לכם עד כמה אתם אוהבים אחד את השני.

עצה חשובה ונוספת היא להתחשב בתזמון של יום הנישואין שלכם. לדוגמא, אם יום הנישואין חל קרוב לתקופת החגים, מתנות כמו בשמים או אביזרים לבית הן מיותרות – סביר להניח שתקבלו את הדברים הללו מקרובי משפחה או חברים, ואתם רוצים להיות מקוריים ומיוחדים. 

חשוב לשים לב לתאריך גם בהיבט המעשי – אם יום הנישואין שלכם נופל השנה ממש באמצע השבוע, או על יום שבו חלק מהאטרקציות יהיו סגורות, צימרים בצפון למשל יכולים פחות להתאים. עוד על כך תוכלו לקרוא בנקודה הבאה.

כמה זמן מראש כדאי להתחיל לתכנן יום נישואין?

זו שאלה חשובה שלה אין תשובה נכונה או לא נכונה. אם אתם יודעים שהתכנון שלכם עומד לכלול יציאה מהשגרה, כמו טיסה לחו”ל או לנופש בארץ, מומלץ לתכנן זאת לפחות כמה שבועות מראש, אם לא חודשים, ולהודיע לבן או בת הזוג על התכנון שלכם כדי לוודא שהעניין מסתדר עם מקום העבודה וכו’.

מצד שני, אם חשוב לכם מאוד להפתיע את בן או בת הזוג, אולי כדאי שתבחרו בפעילות שתאפשר לכם קצת יותר גמישות, כמו סדנא משותפת או חוויה מהנה אחרת. במקרה כזה תוכלו להתחיל לתכנן את היום המיוחד שלכם גם שבוע לפני התרחשותו.

Share: